מגיני פינה לקיר | מגן פינות

מגיני פינה לקירות החניון מייצרים בטיחות, מגן פינות משמש ומגן על כל פינה וקיר בחניונים מפני פגיעת כלי רכב ושומר על בטיחותם של המשתמשים בחניון.

אין דבר שיותר חשוב מבטיחות. גם אם תבנו את החניון הכי נוח בעולם, שקל לחנות בו, ושיש בו חניה לכולם, מבלי אביזרי בטיחות בחניון הוא לא יהיה בטיחותי לשימוש.

56.19 ₪

62.52 ₪

52.49 ₪

מהו האורך של מגיני פינות ?

ניתן לרכוש מגיני פינות באורך משתנה. ניתן לקחת מגיני פינה באורך של 780 מילימטר או 800 מילימטר. מדדו לפני את אורך הקיר עליו אתם תולים, במידה ותחליטו שאורך זה אינו מספיק אתם כמובן יכולים לחבר מספר מגיני פינות.

לכל שאלה וייעוץ בנושא מגיני פינות ותכנון יישום
בחניונים/ מפעלים ובמגזר הפרטי לחצו על צור קשר
ונחזור אליכם בהקדם:

מהם מגיני פינה ?

מגיני פינות תפקידם לשמש מגן קירות. עיקר תפקידם הוא בחניונים. את מגיני הפינה מדביקים על הפינות ותפקידם הוא כפול:

 1. הגנה על הקירות החניון – כדי לשמור על הקירות מפגיעה על ידי כלי רכב או כל דבר אחר שעלול להרוס אותם מחברים את מגיני הפינה. כך, אם המכונית פוגעת בקיר, שום דבר לא יקרה לו. בנוסף, הקירות יישארו יציבים לזמן ארוך ויראו טוב גם בטווח הארוך.

 2. הגנה על הרכבים – לעיתים רכב עלול לטעות, ולהיתקל בקיר. הדבר קורה מחוזר זהירות, חניה לא זהירה או פניה חדה מדי. הפתרון לכך הוא מגיני הפינה. מגן פינות גומי אשר מחובר אל הקיר יכול להציל את הרכב מפגיעה. אם הרכב ייתקל בו, מאחר שהגומי חומר רך ולא נוקשה, הרכב יישאר שלם וללא פגע.

כיצד מתקינים את מגיני הפינה ?

את מגיני הפינה תוכלו להקין לגמרי בעצמכם ! התקנה של אדם אחד לגמרי מספיקה כדי להתקין את מגן פינות והיא כלל לא קשה. בנוסף, הם לא כבדים במיוחד לכן לא תתקשו לסחוב אותם אתכם. משקלם הוא רק עד שני קילוגרם.

האם מגיני הפינה קבועים ?

מגן הפינות עשוי pvc והינם חזקים מאד ולכן יכולים להיות קבועים במידה ותרצו. אך, ניתנת האופציה למגיני פינה זמניים, שניתן להוריד במידה ולא תרצו אותם על הקיר יותר. מגן פינות גומי הוא בהחלט חזק מאד אך ניתן לפרקו במידת הצורך.

מאפייני מגן פינה
מאפיינים של מגיני הפינות ( לחצו על התמונה להגדלה)

איך נראים מגיני הפינה?

מגיני הפינה מעוצבים בצבעים שחור וצהוב. כמובן שמגיני הפינה בצבעים שמחזירי אור, על מנת שיוכלו להבחין בהם מרחוק. הדבר מעולה לחניונים מפני שבדרך כלל הראות בהם לא טובה מספיק, ונהגים מפספסים את הקירות.

הצבעים עוזרים בהגנה עליה פירטנו מקודם. כך הנהגים לא יתקעו בקירות החניון ובנוסף הרכב שלהם יישאר שלם ונסיעתם בגבולות החניון תהא הבטוחה ביותר שיכולה להיות.

מגן פינות שחור צהוב
מגני פינה צהוב שחור עם מחזירי אור

עד כמה עמיד מגן הפינה מפגיעות רכב?

מגיני הפינה עמידים מאד. הם ישרדו גם בתנאי חורף קשים, ולא יחלשו בשמש קופחות. החומר ממנו עשוי מגן הפינה עמיד מאד בדיוק בשביל לשמור על בטיחותכם ברמה הגבוהה ביותר, מבלי שאתם תצטרכו להקדיש לה מחשבה מידי יום ביומו.

מאחר שמגני הפינות לחניון עמידים מאד, ניתן לבצע התקנה חיצונית ולאו דווקא להתקין אותו בחניון פנימי. גם בחניון חיצוני יש צורך במגיני פינה ולא כדאי לשכוח גם בו להתקין אותם. זכרו שגם שם לא תמיד הראות בלילה טובה.

אצלנו בע.ב מהנדסים – ציוד לחניונים ואביזרי בטיחות לכבישים אנחנו שמים את הבטיחות בראש מעייננו. חשוב לנו שחניונכם יהיה הבטוח ביותר, ויאובזר בצורה המקצועית ביותר. לא כדאי לכם להתפשר ולקנות מגן פינה שלא יחזיק מעמד, ולא ישרת את מטרתכם העיקרית – הבטיחות שלכם ושל הרכבים.

0
  0
  סל הקניות
  העגלה ריקה

  ע.ב מהנדסים

  לקבלת ייעוץ השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

  מוקד טלפוני פעיל: 8:00-16:00 ימים א’-ה’

  ע.ב מהנדסים ציוד לחניונים