עמודי סימון

עמודי סימון לשימוש בכל מקום, כאשר עמוד סימון משמש בדר”כ באזורים שבהם ישנה בנייה בכביש או שיפוץ מדרכות ובאזורי תאונה לשמירה על בטיחות משתמשי הדרך.

העמודים הללו מסמנים את העבודה שמתבצעת במקום ומאפשרים להולכי הרגל ונהגים לשים לב לשינויים שמתבצעים בצדי הדרך ולפעול בהתאם. בשורות הבאות נציין בפניכם אילו סוגי עמודי סימון קיימים ולמה בדיוק הם משמשים, כך שתוכלו לדעת אם הם מתאימים לצורך הנוכחי שלכם.

לתיאור עמודי סימון לחצו על התמונה

65 ₪

65 ₪

73 ₪

78 ₪

עמודי סימון ניידים

עמוד סימון נייד כשמו כן הוא, עמוד שניתן להעביר ממקום למקום ולהעמיד על גבי משטחים שונים (בבסיס העמוד ישנה משקולת רחבה שמאפשרת לעמוד להיות יציב).

עמוד זה עשוי מפלסטיק מיוחד ועליו יש מחזירי אור, כך שניתן לראות אותו גם בשעות החשיכה. ניתן למצוא עמודי סימון בגבהים, משקלים וסוגי משקולות שונים.

אנו מזמינים אתכם להתייעץ אתנו לפני הרכישה כדי שנוכל לסייע לכם בבחירה מושכלת של העמוד המתאים לכם.

ניתן להתקין על עמודי הסימון את האביזרים הבאים:

 • שילוט מודולארי.
 • נצנצים סולאריים.
 • השחלת שרשראות פלסטיק.
 • חיבור תושבות העמוד אחד לשני.

תקן עמודי סימון לחפירת תשתיות

תקנות הבטיחות דורשות לבצע סימון של מפגעים באופן שנראה לעין, כך שקבלני עפר ומתקינים שהעבודה שלהם כוללת חפירה של תשתיות מחויבים להניח עמוד סימון נייד ליד כל מפגע. במצבים שכאלו, מומלץ לשלב שילוט מודולרי ונצנצים סולאריים כדי לסמן את המפגעים הזמניים באופן הבולט ביותר. הדבר נכון במיוחד למצבים שבהם יש תנאי תאורה בעיתיים.

עמודי סימון לתיחום אזורי עבודה עם חשמל

ניתן למצוא לפחות עמוד סימון נייד אחר באזורים שבהם מתבצעות עבודות חשמל. קבלני עבודות חשמל בוחרים להציב עמודי סימון ניידים עם שרשראות פלסטיק כדי לתחם את אזורי העבודה שלהם. הבחירה בעמודים מסוג זה נובעת מתוך הידיעה כי מדובר בחומר שאינו מוליך חשמל, כך שהוא אינו מסכן את העובדים או את הסובבים.

ליעוץ או שאלות בנושא עמודי סימון
חיוג מהיר בקליק :

שירות טלפוני זמין 8:00-16:00

גם בפייסבוק >>

עמודי סימון למרכזי קניות ומתחמי חנייה

ניתן למצוא עמודי סימון ניידים במרכזי קניות ובמתחמי חנייה.  (עמודים גמישים לחניון) עמוד סימון מאפשר לכוון את התנועה של הולכי הרגל והרכבים שנמצאים בחניון ובקרבתו.

בחירת עמוד סימון למרכזי קניות ומתחמי חניה, ניתן לבחור בין  כמה אפשרויות בהתאם לצרכים השונים. 
סוג נוסף לשימוש:
עמודי חסימה מברזל לחסימת איזורים באופן קבוע.

עמודי סימון עם תמרור
עמודי תמרור לסימון

האפשרויות ובחירת עמוד סימון לפי הצורך !

 1. עמוד סימון נייד – בחירה בעמוד נייד מתאימה למצבים שבהם יש צורך בהכוונה משתנה. כך שאם למשל יש צורך לכוון את הרכבים שמגיעים למתחם החניה לאזור X מכיוון שיש בו חניות פנויות, ניתן להציב את העמוד במקום המתאים. במידה ואזור X מתמלא ויש צורך להעביר את הרכבים הבאים לאזור Y, ניתן להציב את העמוד במיקום אחר.

 2. עמודי סימון ניידים עם שרשראות פלסטיק – במידה ועולה הצורך לתחום אזורים מסוימים במרכזי הקניות ובמתחמי החניה, ניתן להציב כמה עמודי סימון ניידים שמחוברים יחדיו באמצעות שרשראות פלסטיק. כך המבקרים במקום יוכלו לראות ממרחק רב כי מדובר באזור תחום שאין אליו כניסה.

 3. עמוד סימון עם נצנצים סולאריים – במידה ומדובר באזור שמגיעים אליו אנשים בשעות הלילה, מומלץ להעמיד עמוד סימון עם נצנצים סולאריים כדי שניתן יהיה לראות את העמוד מרחוק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

0
  0
  סל הקניות
  העגלה ריקה

  ע.ב מהנדסים

  לקבלת ייעוץ השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

  מוקד טלפוני פעיל: 8:00-16:00 ימים א’-ה’

  ע.ב מהנדסים ציוד לחניונים